עו"ד פלילי

אודות עו"ד נוגה ויזל – עו"ד פלילי

עו"ד נוגה ויזל, החלה את דרכה המקצועית כשכירה במשטרת ישראל. התעניינותה בתחום המשפטי התחילה עוד הרבה לפני כן, בשנות השמונים, כשהיתה שחיינית מקצועית ושיאנית ישראל בשחייה. בשנת 1984 התאבד מאמן השחייה שלה, לאחר שהואשם בעבירות מין. החשדות שהוטחו בו, הובילו אותו לבצע את המעשה, ואת נוגה להתעניין יותר ויותר בתחום הפלילי, כדי שתוכל, בעתיד, לעשות ככל שביכולתה כדי להגן על החפים מפשע. עו"ד נוגה ויזל, עו"ד פלילי בעלת מומחיות בתחום זה, מציעה את שירותיה כיום לקהל הרחב ומציעה מענה ברמה גבוהה.

מה האני המאמין שלי?

במסגרת עבודתה במשטרת ישראל, נחשפה עו"ד ויזל, למקרים משפטיים רבים ושימשה כתובעת משטרתית . הניסיון הרב שצברה כשחיינית מקצועית, אפשר לה להתמודד עם עבודתה באופן הנכון ולייצג את הנאשמים בבתי המשפט בצורה המקצועית ביותר. ההקבלה הרבה שמצאה נוגה בין השחייה המקצועית לתחום עיסוק זה, באה לידי ביטוי לא אחת במהלך הדרך זו, דרך, שממש כמו אצל השחיינים, מצריכה צלילה לעומק ושחייה בכל הכוח עד לקיחת האוויר הראשונה. כך גם פועלת עו"ד ויזל לאורך כל הדרך. היא מנתבת את כוחה ועושה ככל שביכולתה כדי להציע את הפתרונות הטובים ביותר לכל לקוח ולקוח.

מדוע ההשכלה והניסיון חשובים כל כך?

עו"ד ויזל דוגלת בשקיפות מלאה ובשיתוף פעולה עם לקוחותיה. כדרכו של כל עו"ד פלילי, התחילה עו"ד ויזל את דרכה בלימודי משפטים באחד מהמוסדות הנחשבים בתחום. בין השנים 1994 ל – 1997 למדה נוגה באוניברסיטת Sussex שבאנגליה, שם צברה ידע מקצועי רב מאד ונחשפה לעולם המשפטים מהיבטיו השונים. בהמשך עשתה את התמחותה אצל כבוד השופט אליגון, בבית המשפט שבבאר שבע, וקיבלה כלים רבים, שעזרו לה לא מעט בהתמודדות מול תיקים פליליים לא פשוטים.

עד כמה מורכב תפקידו של עורך דין פלילי?

עו"ד נוגה ויזל היא ממוקדת מטרה. היא משקיעה את מרצה במתן ההגנה הטובה ביותר לכל לקוח ופועלת כמיטב יכולתה כדי להביא לזיכויו בבית המשפט. מורכבות השירותים המוצעים על ידי עורך דין פלילי, כמו עו"ד ויזל, יכולים להשפיע לא מעט על התנהלותו בחיי היום יום. ובכל זאת, ההפרדה המוחלטת, שאותה היא מצליחה לעשות בין חייה האישיים לחייה המקצועיים, עוזרים לה בכך לא מעט, גם אם יום העבודה שלה לא מסתיים תמיד ביציאתה מהמשרד.

כיצד יכול עורך דין פלילי להציע את הטוב ביותר ללקוחותיו?

על מנת להציע את הפתרון הטוב ביותר לכל לקוח ולקוח, מקיימת עו"ד ויזל פגישות לאורך כל הדרך עם לקוחותיה ומשתפת אותם בהליכים השונים הנדרשים במסגרת זו. היא זמינה ללקוחות בכל עת ומבטיחה להם מענה נקודתי!

מחפשים עורך דין פלילי?

אם אתם זקוקים לשירותיו של עו"ד פלילי, אתם מוזמנים לפנות לעו"ד נוגה ויזל, וליהנות ממקצועיות ברמה גבוהה, שירות אישי וניסיון רב. השאירו את פרטיכם, כדי שנוכל לחזור אליכם בהקדם.

מי אני? הופעות בתקשורת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>